Данас је на атлетском стадиону у Крушевцу одржано окружно такмичење у атлетици, где су ученици наше школе остварили изванредне резултате.
Ученица Ана Лазаревић (1/4) освојила је прво место у трци на 100 метара, показавши изузетну брзину и посвећеност.
Ученици Милош Ерац (1/5) и Митра Миливојевић (1/5) заузели су трећа места у трци на 400 метара, показавши издржљивост и такмичарски дух.
Такође, Неда Судимац (1/6) остварила је прво место у трци на 800 метара, показавши изванредну упорност и кондицију.
Ученици су се на такмичењу истакли не само резултатима већ и спортским понашањем, а ментор професор Никола Манић поносан је на њихов труд и посвећеност.
Ови резултати потврђују да Економско-трговинска школа негује не само академске већ и спортске таленте својих ученика, подстичући здраву конкуренцију и тимски дух.



