Ученик наше школе, Алекса Марковић, остварио је изузетан успех освајањем другог места на Државном првенству у кикбоксу, које је одржано 9. и 10. маја у Краљеву.
Алекса је наступио у дисциплини „кик лајт“, у категорији до 79 килограма. На првенству је укупно учествовало око 380 такмичара из целе Србије, што овај резултат чини још значајнијим.
Освајањем сребрне медаље, Алекса је показао велики труд, дисциплину и спортски дух, достојно представљајући своју школу и свој клуб.
Честитамо Алекси на великом успеху и желимо му још много спортских победа и медаља у наредном периоду!